Yenikent Çekici

Yenikent Oto Çekici ve Oto Kurtarıcı Hizmetleri

Tecrübeli ve işinin ehli Yenikent çekici firmaları sizin ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda!

Yol yardımı ihtiyacınız olduğunda aracınızın arıza yaptığı ya da kaza geçirdiğiniz noktadan alınarak oto park, sanayi veya benzeri yerlere götürülmesi için 7/24 çekici talebinde bulunabilirsiniz.

Yenikent Oto Çekici

Aracınızın hangi marka, model ya da tipte olduğu hiç önemli değil. Her nevi aracınız bulunduğu yerden alınarak istediğiniz noktaya götürülmektedir.

Acil ve kaliteli hizmet etmeyi görev edinmiş olan firmalar ve tecrübeli ekipleri sayesinde panik ve strese kapılmadan aracınızın uygun yere götürülmesini tek tıkla sağlayabilirsiniz.

Sokak, Cadde, E-5 yada Otoban Farketmeksizin Her Noktaya Çekici Hizmeti Sunulmaktadır.

Yenikent Oto Kurtarma

Kaza yaptığınızda aracınız yürüyecek konumda değilse aklınıza ilk olarak oto kurtarıcı çağırmak gelecektir. Bu noktada her insan güvenilir ve işini bilen ekiplerle çalışmak ister. Bu doğrultuda aracınızın taşınması ve çekilmesi esnasında zarar görmemesi için işinde uzman firma ve kişilerle çalışmanız gerektiğini biz çok iyi biliyoruz.

Yenikent başta olmak üzere İstanbul’un her noktasına profesyonel çekici hizmeti sunmaktayız.

Yenikent Oto Kurtarma, Yenikent Oto Çekici, Yenikent Araç Taşıma, Yenikent Çekici

Akçaburgaz Mahallesi Çekici, Ardıçlı Mahallesi Çekici, Atatürk Mahallesi Çekici, Cumhuriyet Mahallesi Çekici, Esenkent Mahallesi Çekici, Fatih Mahallesi Çekici, Güzelyurt Mahallesi Çekici, İncirtepe Mahallesi Çekici, İnönü Mahallesi Çekici, İstiklal Mahallesi Çekici, Mehterçeşme Mahallesi Çekici, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Çekici Merkez Mahallesi Çekici, Namık Kemal Mahallesi Çekici, Örnek Mahallesi Çekici, Pınar Mahallesi Çekici, Saadetdere Mahallesi Çekici, Sanayi Mahallesi Çekici, Talatpaşa Mahallesi Çekici, Yenikent Mahallesi Çekici, Yeşilkent Mahallesi Çekici,